Pro rodiče

V této části naší webové prezentace bychom rádi uvedli všechny praktické informace, které se budou hodit rodičům i dětem před i po nástupu do naší mateřské školy. Prosíme Vás, abyste této části věnovali náležitou pozornost. Pakliže tak učiníte, můžete si být jisti, že nástup do naší mateřské školy proběhne bez komplikací a Vaše dítě se tu po celý čas bude cítit skvěle.

Co děti potřebují

Připravujete své dítě na první den ve školce? V tom případě si prosím přečtěte informace o tom, jakými věcmi je vhodné budoucího předškoláka vybavit.

Organizace dne

Zajímá-li  vás,  co Váš syn či dcera budou ve školce celé dny provádět, pročtěte si harmonogram, podle kterého vedeme v naší mateřské škole každodenní výuku.

Úplata za předškolní vzdělávání.

Zde najdete aktuální výši úplaty právě pro Vaše dítě.

Chcete vědět, jak pojímáme výchovu dětí? Školní vzdělávací program "Jen si děti všimněte, co je krásy na světě" je vám k dispozici v mateřské škole.