O nás

„Vše, co opravdu potřebuji znát o tom, jak žít, co dělat a jak vůbec být, jsem se naučil v mateřské školce.“

(Robert Fulghum, Neobyčejné přemýšlení o obyčejných věcech)

Tento citát správně vyjadřuje, jak důležitou roli v životě člověka hraje předškolní výchova a vzdělávání. Jsme si toho dobře vědomi, a proto se snažíme vytvářet v naší mateřské škole fungující, zábavné a podnětné prostředí, ve kterém se může každé dítě, provázené zkušenými pedagogy, cítit skvěle a uvolněně. Každý den se sice odehrává dle stejného harmonogramu, přesto je každý den v naší mateřské škole jedinečný. Aktivní pohyb, odpočinek, učení, hraní i práce s keramickou hlínou... To vše pořád dokola a přece pokaždé jinak. Vážíme si důvěry rodičů, a proto usilujeme o to, aby každé dítě vykročilo do velkého světa opravdového života dobře připravené a se správnými návyky.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Personální obsazení

Něco málo z historie